logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Molfix Jumbo Yenidoğan (1) 2-5 kg 62'li

Molfix Jumbo Yenidoğan (1) 2-5 kg 62'liAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Molfix Jumbo Yenidoğan (1) 2-5 kg 62'li

Molfix Jumbo Yenidogˆan (1) 2-5 Kg 62 li   Hassas ciltlerinden dolayı bebeklere özel bezler üretilir. Bu alanda üretim yapan markalar arasında Molfix’te bulunuyor. Hem yenidoğan hem de aylara bağlı olarak ürünler gözler önüne serilir. Örneğin Molfix Jumbo yenidoğan (1) 2-5 kg 62’li olan ürün bunlar arasında yer almakta.

Adı üstünde sadece yenidoğan bebeklere uygun olarak üretilmiştir. Ürünün 2 - 5 kg ağırlığa sahip olan bebeklere uygun olduğu ifade edilmekte. Paket içerisinde toplamda 62 adet bez bulunuyor. Ve de son derece ekonomik paketlerden bir tanesidir. İçerisinde bulunan bez miktarına nazaran makul ücretlerden satışa hazır durumda.

En iyi cilt korumasına sahip olan bebek bezleri arasında. Bunun için hipoalerjik olmasına da özen gösterilmiştir. Yani yenidoğan bebeklerin ciltlerine dost olarak üretilmiştir. Sonuç olarak anne - babaların rahatlıkla temin edebilecekleri ürünler arasında. Molfix Jumbo yenidoğan uygun paketleri ile Bizim Toptan’da yerini almıştır.

Bizim Toptan siparişleriniz en kısa sürede alınır ve temin edilir. Örneğin makul fiyatlardan sergilenen bebek bezleri arasından seçiminizi yapabilir ve sipariş verebilirsiniz. Bu alanda ön plana çıkan Molfix, yenidoğan bebek bezlerin bir dünya markası.

Molfix Jumbo Yenidogˆan (1) 2-5 Kg 62 li  

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.