logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Molfix Jumbo Mini (2) 3-6 Kg 58'li

Molfix Jumbo Mini (2) 3-6 Kg 58'liAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Molfix Jumbo Mini (2) 3-6 Kg 58'li

Molfix Jumbo Mini (2) 3-6 Kg 64 lü

Bebek bezleri ailelerin en büyük masraf giderleri arasında yer alıyor. Bebeklerin sağlığını koruyacak ve aynı zamanda ailelerin de bütçesini olumsuz yönde etkilemeyecek ürün bulunması için tercih etmeniz gereken ilk marka Molfix olmalıdır. Bebek bezlerinin üretimi safhasında çocukların sağlığını olumsuz yönde etkileyecek tek bir unsura dahi yer verilmemesi büyük bir önem arz ediyor. Kişilerin bu noktada bezlerin içerisinde herhangi bir şekilde petrol ya da türevleri olmamasına önem vermesi istenir.

Molfix Jumbo Mini (2) 3-6 Kg 64 lü paketler halinde satışa sunuluyor. Dileyen kişiler daha küçük ya da büyük boyutta da satın alabilir. Piyasada yer alan mevcut fiyatlar üzerinden bir kıyaslama gerçekleştirildiği zaman ne derece uygun fiyatta olduğu net şekilde görülüyor. Molfix sizin için ve bebekleriniz için harika bir seçim olacaktır.

Bebek bezi tercih ederken sızdırmaması da büyük önem arz ediyor. Çocukların pişik olmaması, sızdırmaması ve uygun fiyatlı olması gibi bir çok kademede gerekli olan tüm denetimler eksiksiz bir biçimde uygulanıyor.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.