logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Molfix Jumbo Midi (3) 4-9 Kg 45'li

Molfix Jumbo Midi (3) 4-9 Kg 45'liAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Molfix Jumbo Midi (3) 4-9 Kg 45'li

Molfix Jumbo Midi (3) 4-9 Kg 45 li

Bebek bezi seçimi anneler için oldukça zor bir durum. Bebek içinde rahat edecek mi, bacaklarını sıkacak mı, popolarını kuru tutacak mı gibi soruların yanıtlarına göre bir seçim yapılması gerekiyor. Molfix jumbo midi (3) 4-9 kg 45 li paketler sayesinde uzun süre kullanım sağlayabileceğiniz bezlere ulaşabiliyorsunuz.

4 ve 9 kg çocuklar için uygun olan bu ürün, 45’li paketler ile sizlere sunuluyor. 3D teknolojisine sahip olan Molfix, annelerin ilk tercihi oluyor. 3 numara olması da 4 kg’dan daha büyük olan çocuklar için uygun olduğunu gösteriyor.

Ekonomik bir paket içeriğine sahiptir. Molfix jumbo midi içinde 45 adet bebek bezi bulunuyor. Anneler için özel bir tasarım sağlayan ürün, bezlerin etrafa dağılmasını da engellemiş oluyor. Paketin içinden bezi tek tek çıkarabiliyorsunuz. Bu da kullanım kolaylığı sağlıyor.

Bebekler bezin içinde rahat ediyor ve hareket özgürlüğü kazanıyor. Bebeklerinin rahat hareket etmesini ve popolarının her zaman kuru kalmasını isteyen anneler için özel tasarlanan bir üründür.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.