logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Molfix Jumbo Maxı Plus (4+) 9-20 Kg 34'lü

Molfix Jumbo Maxı Plus (4+) 9-20 Kg 34'lüAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Molfix Jumbo Maxı Plus (4+) 9-20 Kg 34'lü

Molfix Jumbo Maxi Plus (4+) 9-20 Kg 34 lü

Bebeğinizin rahat hareket etmesine yardımcı olan Molfix jumbo maxi plus, aynı zamanda uzun süre kuruluk hissi sağlar. İlk kez 3D teknolojisi kullanılarak üretilmiştir. Hareketleri sınırlandırmadığı gibi bez yapısı da son derece incedir.

Elastik gövde sistemine sahip olması nedeniyle bebeğinizi rahatsız etmez. Gün içerisinde istediği gibi hareket etmesine zemin hazırlar. Ekstra emici üst yüzeye sahip olduğundan dolayı gece kullanıma da uygundur. Dermotolojik olarak test edilerek tasarlanmıştır.

Hassas cilde sahip olan bebeklerde herhangi bir kızarıklık ya da tahriş oluşturmaz. Hava aldıran yüzeyi sayesinde cildinizin konforunu sağlar. Uzun süre kuruluk hissi verdiği gibi kullanımı da oldukça pratiktir.

Sızdırmaz bariyerlere sahip olduğu gibi aynı zamanda inceltilmiş anatomik bir modeli vardır. Çocuğun vücudunuzu rahatsız etmez, iki katlı yeşil emici bölgesi ise sızdırmalara karşı dayanıklıdır. Yan bantları elastik olduğu için hareketlerini sınırlandırmaz. Özellikle hızlı ve aktif bebekler açısından son derece doğru seçeneklerden bir tanesi olarak karşımıza çıkar.

 

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.