logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Molfix Jumbo Maxi (4) 7-18 Kg 40'lı

Molfix Jumbo Maxi (4) 7-18 Kg 40'lıAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Molfix Jumbo Maxi (4) 7-18 Kg 40'lı

Molfix Jumbo Maxi (4) 7-18 Kg 40 lı

Bebek bezleri anne babaların en dikkatli şekilde seçmeleri gereken ihtiyaçlar arasında yer alıyor. Bebeğin hassas teni ile direkt temasa geçecek olan ürünlerin oldukça dikkatli v tam donanımlı şekilde tercih edilmesi gerekiyor. Bu noktada içerisinde petrol ve türevleri olan markaların asla tercih edilmemesi gerekiyor. Molfix sizin için özel olarak tasarlanmış ve bebeklerin cilt sağlığını tam manası ile koruma altına almıştır.

Molfix Jumbo Maxi (4) 7-18 Kg 40 lı olarak satışa sunulmasına rağmen daha yüksek boyutlarda da satın alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey Bizim Toptan sepetinize istediğiniz ölçülerde eklemeler yapmak. Siz de anlık olarak alışveriş sepetinizi oluşturabilirsiniz. Gönderim ve ürün seçimi sizin için en kaliteli şekilde tamamlanacaktır.

Bebek bezi tercihi sırasında kaliteden taviz vermek istemeyen kişiler için özel bir alt yapı oluşturulmuştur. Molfix ile hem bütçenizi hem de bebeğinizin sağlığını direkt olarak koruma altına alma hakkını elde edebilirsiniz. Molfix aile bütçeniz için de dost olacak seviyededir.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.