logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Molfix Jumbo Junior (5) 11-18 Kg 30'lu

Molfix Jumbo Junior (5) 11-18 Kg 30'luAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Molfix Jumbo Junior (5) 11-18 Kg 30'lu

Molfix Jumbo Junior (5) 11-25 KG 34’lü

Molfix 5 beden Jumbo Junior paketlerinde 34 adet bebek bezi bulunmaktadır. Bebekler 7 gün 24 saat boyunca bebek bezlerine ihtiyaç duyduğu için bebek bezi seçimlerinde dikkatli hareket etmelisiniz.

Bebeğinizin cildine zarar vermeden mükemmel bir koruma elde etmek istiyorsanız Molfix Jumbo Junior bebek bezlerini kullanabilirsiniz. Üstün koruma ve rahatlık sağlayan Molfix bebek bezleri pişik, tahriş ve bakteri oluşumunu da engeller.

Sızdırmayan bariyerlerini iç kısımlara doğru katlı şekilde kullandığınız zaman uzun süre boyunca bebeklerinizin rahatlamasını sağlayabilirsiniz. Yapıştırma işlemi için ise iki taraftan da eşit uzaklık payı bırakmalısınız.

Bebek bezi kategorimizde yer alan Molfix bebek bezlerine Bizim Toptan internet mağazası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.