logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Molfix Jumbo Extra Large (6) 26'lı

Molfix Jumbo Extra Large (6) 26'lıAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Molfix Jumbo Extra Large (6) 26'lı

Molfix Jumbo Extra Large (6) 26 lı

Çocuk bezi ve ıslak mendil bölümünde bulabileceğiniz Molfix Jumbo Extra Large (6) 26 lıçocuklarınızın altını her zaman daha kuru tutarak, bebeğinizin rahatını öngörür. Vücudun elastik bir sistemi olan bez sistemi, bebek bezleri arasında yerini her zaman üst seviyede tutmaktadır. Bebeklerin hareketini engellemeyen yapısı vardır. Böylece, altı kuru olan bebeğinizin mutluluğunu her daim izleyebileceksiniz.

Sağlıklı kalmasını sağlayan bu bez sistemi ile elastik sistem birleşir ve çocuğun kolayca hareket etmesini ve istediği gibi oynamaya devam etmesini sağlar. Hatta uyku esnasında da sızıntı riski olmadığı için pişik oranı da minimum düzeye iner. Türkiyede ilk defa kullanılan 3D teknolojisine sahip bez teknolojisi kullanılmıştır.

İki katlı elastik sızdırmazlık bariyeri, daha elastik bantlar ve yandan ortalama bir lastik sistemi vardır, bu da rahatlık ve esneklik sağlar. Yan bantlar ve orta lastik sistemi, bebeğin cildine temas etmeyen bir tasarım sunar. Bebek bezi iki katmanlı bir emici alan içerir ve bebek bezinin nem içeriği, renk değişim göstergesiyle kolayca anlaşılabilir. İçte ve dışta nefes alan yumuşak bir yapıya sahiptir ve dermatolojik olarak onaylanmıştır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.