logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Molfix Fırsat Paketi Maxi (4) 60'lı
  • resm Molfix Fırsat Paketi Maxi (4) 60'lı

Molfix Fırsat Paketi Maxi (4) 60'lıAdet Fiyatı : 179,91 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Molfix Fırsat Paketi Maxi (4) 60'lı

Molfix Fırsat Paketi Maxi (4) 60 lı

Bebeğinin cildi her zaman kuru kalsın isteyen anneler Molfix fırsat paketi ile tanışıyor. Öncelikle bebeğinizin her zaman hareket özgürlüğü olsun, aynı zamanda cildi de her zaman kuru kalsın istiyorsanız seçtiğiniz bebek bezine çok dikkat etmelisiniz. Molfix hava alan yapısı ile bebeklerinizin cildini bir anne dokunuşu gibi koruyor.

3D teknolojisine sahip olan ilk ve tek bebek bezi olan Molfix hareket özgürlüğü sağlıyor. Sürekli olarak cildin hava almasına yardım ediyor ve bu sayede cildin kuru kalmasını sağlıyor. Aynı zamanda tahrişi engelleyen bir yapısı olduğunu da görebiliyorsunuz.

Molfix fırsat paketi maxi (4) 60 lı paket 7 ile 14 kg arasında olan bebekler tarafından kullanılıyor. Hareket özgürlüğü sağlayan bu ürünün içerisinde 60 adet bebek bezi bulunuyor. Bu da aylık ihtiyacın sağlanması konusunda sizlere yardım ediyor.

Kullanım kolaylığı sağlayan bir üründür. Çünkü anneler bebekleri koştururken bile altlarını değiştirebilir. Yan cırtları oldukça sağlamdır. Bebeğiniz kendi kendine bu cırtları hiçbir şekilde açamaz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.