logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Mixmey Meyve Bar Erik 20 g 24'lü
  • resm Mixmey Meyve Bar Erik 20 g 24'lü

Mixmey Meyve Bar Erik 20 g 24'lü


Paket Fiyatı (24 Adet) : 44,84 TL
Birim Fiyat: 1,87 TL
Koli Fiyatı (288 Adet) : 538,13 TL
Birim Fiyat: 1,87 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Mixmey Meyve Bar Erik 20 g 24'lü


Mixmey Meyve Bar Erik ile sizde sağlıklı bir atıştırmalığın keyfini suçlu hissetmeden çıkarabilirsiniz. Sizin için yararlı olan bir gıdaya lezzet unsuru eklendiğinde sürekli tüketilmek istenen ürünlerden birine dönüşmektedir.
Tatlı bir lezzetle gelen ve atıştırmalık arayanlar için sağlıklı bir atıştırmalık seçeneği olan Fruit Bar sizi tatmin edecek ve meyveli bir tada sahiptir. Meyveler, özellikle çok çeşitli insanların damak tadına hitap edebilir. Meyve barında tatlı bir molanın veya sağlıklı bir atıştırmalığın tadını çıkarın.
Erik ve elma ikilisi hem sağlık hem de lezzet olarak birbirine çok yakışan iki üründür. Bu iki bileşenin, bağırsaklarda su salgılanmasını ve atık ürünlerin verimli bir şekilde atılmasını destekleyen müshil etkisi vardır.
Mixmey Meyve Bar Erik açlığı azaltır. Ayrıca ilk andan itibaren kendinizi tok hissedebilirsiniz. İştahınızı kontrol etmek istiyorsanız karışık meyve barları tüketebilirsiniz. Bu şekilde, aşırı yemek yeme arzunuz ortadan kalkacaktır.
Bu meyve çubuğunu yemek vücudunuza enerji getirir. Ayrıca gün boyu sağlıklı kalmanıza yardımcı olur. Diğer bir özelliği ise lif sayesinde sağlıklı ve dengeli beslenmeye katkı sağlamasıdır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.