logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Milupa Aptamil Sütlü Pirinçli 250 g

Milupa Aptamil Sütlü Pirinçli 250 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Milupa Aptamil Sütlü Pirinçli 250 g

Milupa Aptamil Sütlü Pirinçli 250 Gr

Devam sütü içeren ve üretimden önce 170 ayrı kontrolden geçirilen Milupa Aptamil Sütlü Pirinçli bebeklerin severek tükettiği bir ek gıda. Tahılların en doğal süresinde toplanması ve bebekler için ideal süt ile birleştirilmesi sonucunda elde edilen besleyici ve doyurucu bir bebek maması.

Milupa Aptamil Sütlü Pirinçli % 47 oranında Aptamil bebek sütü içeriyor. Probiyotik lifler, vitaminler, mineraller ve pronutravi içeren ürün bebeğinizin günlük ihtiyaçlarının neredeyse tamamını karşılıyor. Bebeğinize dilediğiniz her öğünde verebilirsiniz.

Bizim Toptan internet mağazasının bebek mamaları kategorisi içerisinde yer alan ürün 250 gramlık ambalajında kullanıma sunuluyor. Bebeğinizin tüm mama, devam sütü ve ek gıda ihtiyaçlarını internet mağazasından karşılayabilir, ürünlerin kapınıza kadar ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.