logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Milupa Aptamil Sütlü Bisküvili 250 g

Milupa Aptamil Sütlü Bisküvili 250 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Milupa Aptamil Sütlü Bisküvili 250 g

Milupa Aptamil Sütlü Bisküvili 250 Gr

Bebeklerin bağışıklık sistemini güçlendiren IMMUNOFORTIS içeren Milupa Aptamil Sütlü Bisküvili bebeklerin büyük bölümünün severek tükettiği bir kaşık maması olmayı başardı. Bebeğiniz 6 aylık olduktan sonra bu ürünü vermeye başlayabilirsiniz.

Ek gıdaya geçiş döneminde tercih edilebilecek kaşık mamaları arasında yer alan Milupa Aptamil Sütlü Bisküvili içerdiği vitamin ve mineraller sayesinde bebeklerin hastalıklara karşı korunmasına da yardımcı oluyor. Ürün bebeklerin sindirim sisteminin güçlenmesine ve gelişmesine de yardımcı olan değerlere sahip. Ambalaj içerisinde 250 gr ürün bulunuyor.

Bebeğinizin mama ihtiyacını karşılamak için bu ürünü tercih etmek isterseniz ürünün Bizim Toptan internet mağazasının bebek mamaları kategorisinde yer aldığını bilmenizi isteriz. Bebeğinizin tüm beslenme ihtiyacını internet mağazasından karşılayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.