logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Milupa Aptamil Sütlü 5 Meyveli 250 g

Milupa Aptamil Sütlü 5 Meyveli 250 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Milupa Aptamil Sütlü 5 Meyveli 250 g

Milupa Aptamil Sütlü 5 Meyveli 250 GR

Milupa Aptamil Sütlü 5 Meyveli paketi içerisinde 250 GR katkı maddesi içermeyen kaşık maması bulunmaktadır. Şeker, süt ve katkı maddesi içermeyen Milupa Aptamil bebek maması anne sütü veya devam sütü ile kolay bir şekilde hazırlayabileceğiniz bir mamadır.

Tahıllı buğday, arpa, yulaf gevreği, çavdar unu, pirinç irmiği ve 5 farklı lezzetli doğal meyvenin yer aldığı Milupa Aptamil Bizim Toptan internet mağazamızın bebek mamaları kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Bebeğinizin gelişimini tamamlayabilmesi için sağlıklı ve besleyici gıdalar arıyorsanız internet mağazamız üzerinden Milupa Aptamil sütlü ve meyveli bebek maması siparişlerinizi bizlere ulaştırabilirsiniz. Siparişleriniz en hızlı şekilde kapınıza kadar sizlere teslim edilmektedir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.