logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Milka Sütlü Fındıklı Çikolata 80 g
  • resm Milka Sütlü Fındıklı Çikolata 80 g

Milka Sütlü Fındıklı Çikolata 80 gAdet Fiyatı : 44,90 TL
Koli Fiyatı (25 Adet) : 1122,50 TL
Birim Fiyat: 44,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Milka Sütlü Fındıklı Çikolata 80 g

Milka Çikolata Fındıklı Sütlü

Milka Çikolata Fındıklı Sütlü atıştırmalık bir şeyler aradığınız zaman ilk olarak göz atmanız gereken alternatifler arasında yer alıyor. Milka sadece ülkemizde değil dünyada da en sık tercih edilen ve kalitesi ile övgü alan markalar arasında bulunmaktadır. Seçiminizi kaliteden ve lezzetten yana yapmak isterseniz Milka sizin için en doğru tercih olacak!

Üretim çizgisi kapsamında sadece zamanında hasat edilen mahsuller ve birinci kalite materyaller kullanılmaktadır. Aynı özen paketlemeden satışa çıkarılma aşamasına kadar devam eder!

Çikolata seçimi sırasında içerisinde kuru yemişlerin olduğu seçenekler sizi lezzet bakımından daha çok tatmin ediyorsa doğru yerdesiniz. İçerisinde yer alan fındık tanelerinin dahi özenle seçildiği düşünüldüğü zaman Milka’nın memnuniyete ne denli önem verdiğini net şekilde görebilirsiniz.

Kahvenin yanında misafirlerinize ikram ettiğiniz zaman ya da ders aralarında ağzınıza attığınız küçük bir parça ile beraber mutluluğa bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Bu lezzet ile beraber en mutsuz anlar bile sizin için katlanılabilir bir hal alacak

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.