logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Milka Sütlü Çikolata 80 g
  • resm Milka Sütlü Çikolata 80 g

Milka Sütlü Çikolata 80 gAdet Fiyatı : 55,90 TL
Koli Fiyatı (27 Adet) : 1293,31 TL
Birim Fiyat: 47,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Milka Sütlü Çikolata 80 g

Milka Çikolata Sütlü

Milka çikolata sütlü yumuşak ve ağızda dağılan özel formülü sayesinde uzun süredir popülerliğini korur. Herkesin damak zevkine hitap edebilecek bir lezzete sahip olan ürün, sütlü aromasıyla dikkat çeker. Taze sütler ve özel aromalar ile hazırlanan Milka çikolatası, kullanışlı bir pakete sahiptir.

Açılıp kapanabilen özel ambalajı sayesinde kullanımı kolaydır. Her zaman güneş uzağından uzakta muhafaza edilmesi gerekir. Paketi açılmadığı sürece yapısını korur ve bozulmaz. Beş çaylarında ya da özel zamanlarda ikram edilebilecek en lezzetli seçenekler arasındadır.

1901 yılından bu yana üretim yapan Milka, çikolata söz konusu olduğunda özel kaplaması sayesinde fark yaratır. “Kalpleri yumuşatan lezzet” sloganıyla hizmet verir. Kadınların vazgeçemediği lezzetlerden biri olarak bilinir.

Milka çikolata sütlü siparişi vermeniz durumunda belirttiğiniz adrese en pratik şekilde gönderilir. Paketleme ya da gönderim sürecinde herhangi bir problem yaşanmaz. Hızlı teslimat yapılarak her zaman müşterilerimizin memnun edilmesi amaçlanır. Uygun fiyatlı ve ekonomik olması sayesinde de herkesin bütçesine hitap eder.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.