logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Milka Çilekli Yoğurtlu Çikolata 100 g
  • resm Milka Çilekli Yoğurtlu Çikolata 100 g

Milka Çilekli Yoğurtlu Çikolata 100 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Milka Çilekli Yoğurtlu Çikolata 100 g

Milka Çikolata Çilek Yoğurtlu

Milka Çikolata Çilek Yoğurtlu , çikolata alışkanlıklarınızı değiştirecek. Yoğurt ile çikolatanın birleşiminden doğan tat sizi hayrete düşürecek. Aynı zamanda çilek ile desteklenen aroma ile ağzınızda bir çikolata resitali yaşanacak. Her yediğiniz parça ile bambaşka alemlere sürüklenecek, damağınızdaki tadın keyfini çıkaracaksınız.

Açılır kapanır ambalajı ile dilediğiniz zaman tekrar kapatabilir ve bu sayede çikolatanızı dış etmenlerden koruyabilirsiniz. Geleneksel Milka tasarımı ile yapılan bu çikolatanın tadı ise gelenekler dışında bir deneyim sunuyor.

Milka Çikolata Çilek Yoğurtlu ile pastalarınıza, puding, muhallebi gibi tatlılılarınıza süs yapabilir ya da içinde kullanarak yeni lezzetler yaratabilirsiniz. Rendeleyerek tatlılarınızın üstüne serptiğinizde tatlılarınızın görüntüsüne güzellik katar.

Çikolata deneyiminizi bambaşka bir noktaya çeken bu çikolata sayesinde tatlı ihtiyacınızı karşılarken, aynı zamanda da mest olacak ve bu çikolatayı favorileriniz arasına ekleyeceksiniz. Aynı zamanda sütlü çikolata tadını da alabileceğiniz bu karışım lezzeti ile başınızı döndürecek.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.