logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Milka Çikolata Oreo 100 g
  • resm Milka Çikolata Oreo 100 g

Milka Çikolata Oreo 100 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Milka Çikolata Oreo 100 g

Milka Çikolata Oreo

Milka Çikolata Oreo içeriği ve muhteşem tadı ile hem çocukları hem de yetişkinleri kendine hayran bırakıyor. Muhteşem içeriği sadece birinci kalite ürünler kullanılarak imal edilmiştir. Özellikle içeriğin tam donanımlı yapısı paketleme sürecine kadar gösterilen özen dikkat çeken detaylar arasında kendini gösteriyor.

Çikolata ve çikolatanın içeriğinde yer alan eşsiz rayiha ile beraber damak tadınızı şenlendirecek bir içerik elde edebilirsiniz. Kahvelerinizin yanında ikram ettiğiniz zaman elde edilecek olan lezzet şöleni çok daha muntazam bir hal alacak.

Milka 1800lü yıllardan bu yana çikolata üretimi konusunda hizmet vermektedir. Bu alanda adeta marka olan ve kalitesi ile dikkat çeken firmanın ürettiği her ürün adeta uluslar arası standartları belirliyor.

Çantanızda taşıdığınız küçük bir parça çikolata ile beraber bulunduğunuz ortamın sıkıcı atmosferinden kurtulma ya da uzun geçen bir günü lezzetli bir şekilde noktalama imkanını elde edebilirsiniz. Çantanızda bu lezzet parçaları günün çok daha güzel şekilde geçmesini mümkün kılacaktır. Milka sizin için lezzetin en yeni adresi olacak!

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.