logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Milka Bonibon Draje Şeker 24,3 g 24'lü

Milka Bonibon Draje Şeker 24,3 g 24'lüPaket


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Milka Bonibon Draje Şeker 24,3 g 24'lü

MilkaBonibon Draje Şeker

İsviçre menşeili çikolata markası olan Milka’nın ürettiği kakaolu draje şekerler çocukların sevdiği bir atıştırmalık. MilkaBonibon Draje Şeker halinde Bizim Toptan online alışveriş mağazasında yer almaktadır.

Milka’nın ağızda eriyen enfes çikolata lezzeti, rengarenk draje şekerler ile daha eğlenceli bir hale getirilmiştir. silindir şeklindeki paketleri ile bilinen Bonibon renkli drajeleri ve içerisinde yer alan eriyen çikolata lezzeti ile enfes bir tat ortaya koyuyor.

Çocuklar için eğlenceli bir atıştırmalık olan draje şeker, renkli kapaklara sahiptir ve her kapağın altında da bir harf yazılıdır. Silindir şeklindeki karton kutuları çantada taşımak için uygundur. Çocuklar için vazgeçilmez bir lezzet olan bonibon lezzetine yetişkinler de bayılıyor.

Milka markasının üretmiş olduğu bonibon draje şeker içerisinde yer alan paketler halinde Bizim Toptan Satış mağazalarında bulunmaktadır. 24’lü paketler halinde online satış mağazasından sipariş verebilirsiniz. Siparişleriniz en kısa sürede adresinize teslim edilmek üzere yola çıkacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.