logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Milka Beyaz Çikolata 80 g

Milka Beyaz Çikolata 80 g


Adet Fiyatı : 12,90 TL
Koli Fiyatı (24 Adet) : 309,60 TL
Birim Fiyat: 12,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 17.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Milka Beyaz Çikolata 80 g

Milka Çikolata Beyaz

Milka Çikolata Beyaz sayesinde en mutsuz anları dahi eğlenceli bir hale getirme fırsatını elde edebilirsiniz. Milka çikolata denildiği zaman ilk akla gelen firmalar arasında bulunuyor. Özellikle seçmiş olduğu hammaddelerin birinci kalite olması bu firmanın ürettiği ürünlerin memnuniyet seviyesini de artırıyor.

Çikolata ile beraber kahvelerinizi anında şenlendirebilir ve daha hoş bir aroma elde edebilirsiniz. Hem sade şekilde tüketilmek hem de farklı tariflerde kullanmak için oldukça uygundur. Bu noktada keklerde ve pastalarsa kullanıldığı zaman ortaya çıkan lezzetin maksimum seviyede olduğu görülüyor.

Milka sayesinde en verimli lezzete kısa bir süre içerisinde erişim sağlayabilirsiniz. Özellikle beyaz çikolata tercihinde bulunurken gözünüz kapalı Milka’yı tercih edebilirsiniz. Üretim aşamasında kullanılan muhteşem süt ile beraber ürün eşsiz bir lezzete kavuşmuştur.

Milka sizin için en güzel kaçamaklardan biri haline gelecek. Toplantı sonrasında ya da ders arasında küçük bir ara vermek isterseniz damak tadınıza hitap edecek bu ürün muhteşem bir tercih olacaktır. Milka sizi lezzet konusunda asla yanıltmayacak! 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.