logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Mgs Tekli Sarma Küp Şeker 4 kg

Mgs Tekli Sarma Küp Şeker 4 kgKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Mgs Tekli Sarma Küp Şeker 4 kg


Mgs Tekli Sarma Küp Şeker (Kağıtlı) ile içeceklerinizi ister evde ister misafirlikte ister ofiste tatlandırabilirisiniz!
Çayınız ve kahveniz artık çok tatlı olacak. Sevilen tadı ve doğal aromasıyla küp şeker, eşsiz bir lezzet sunuyor. Pek çok sıcak içeceğin tatlandırılmasında kullanılabilen Küp Şeker, pratikliği açısından masaların vazgeçilmezlerinden biri olmayı başarmıştır.
Gün içerisinde kahvaltı ile başlayan şeker tüketimi, gün boyu çay ve kahve tüketimiyle aynı oranda devam ediyor. Küp şeker, kalabalık bir işyerinde en çok tüketilen gıda maddelerinden biridir. İşletmenizin en önemli gider kalemlerinden biri olan şekere bir servet harcamak yerine tek sargı küp şeker ile giderlerinizi yönetin.
Kalabalık iş yerleri için ideal olan bu küp şekerlerden biri bile büyük tekli ambalajlardan oluşan özel bir paket içinde sunuluyor ve içeceği yeterince tatlı kılacak kalitededir. Yemek ve mutfak ihtiyaçlarınızı karşılarken kaliteli ve uygun fiyatlara dikkat etmek istiyorsanız kesinlikle Mgs Tekli Sarma Küp Şeker (Kağıtlı) tercih etmelisiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.