logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Meyöz Vişne Meyveli İçecek 200 ml 27'li

Meyöz Vişne Meyveli İçecek 200 ml 27'liKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Meyöz Vişne Meyveli İçecek 200 ml 27'li


Meyöz Meyve Nektarı Vişne Tetrapak ile sizde vişnenin tadına rahatlıkla varabilirsiniz. Eski zamanlardan beri özellikle anadoluda türkler tarafından çok sevilen ve günümüzde dünyaya yayılmayı başarmış bir lezzettir vişne. Reçelleri, marmelatları ve sularıyla herkesin sofralarında ve gönüllerinde taht kurmayı başarmış bir lezzettir.
Vişnenin kirazlardan başka farklılıkları da vardır. Yaprakları kiraz çiçeğinin yapraklarından daha küçüktür. Dalları kiraz çiçeği dallarından daha yaygındır. Kirazların kuzey İran ile Türkmenistan arasındaki bölgeden çıkıp oradan Avrupa'ya yayıldığına inanılıyor.
Anadolu ve Balkan Yarımadası'na ev sahipliği yapan vişne, 5-7 metreye kadar büyüyebilir. 4 yaşında meyve vermeye başlar ve 40-50 yaşlarında yaşar.
Vişnenin yuvarlak bir tacı vardır ve kirazdan daha gür görünür. Gövde kırmızımsı gri lekelere sahiptir ve donuk veya açık renklidir. Dalları kiraz çiçeklerinden daha incedir ve yay şeklinde asılıdır. Yaprakları da kirazlardan daha küçüktür, bıçakları düz, parlak yeşil ve tüysüzdür. Erken ilkbahar çiçekleri beyazdır. Bu harika Anadolu meyvesinin tadını Meyöz Meyve Nektarı Vişne Tetrapak ile alabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.