logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Mehmet Efendi Espresso Kavrulmuş Çekirdek Kahve 1 kg

Mehmet Efendi Espresso Kavrulmuş Çekirdek Kahve 1 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Mehmet Efendi Espresso Kavrulmuş Çekirdek Kahve 1 kg


Mehmet Efendi Espresso Kavrulmuş Çekirdek Kahve ile gününüze mutlu başlayabilir ya da ne zaman enerjiye ihtiyacınız olursa bu üründen faydalanabilirsiniz.
Espresso, en sık duyduğumuz kahve türlerinden biridir. Bunun birkaç nedeni vardır. Pratik, lezzetli, hazırlaması hızlılığı onu popüler yapmaya yetmiştir. Sürekli tüketildiği ve bugün dünyanın birçok yerinde yayılmaya devam ettiği doğrudur.
Küçük miktarlarda servis edilir ve oldukça katı bir tada ve zengin kıvama sahiptir. Aroma bakımından zengin ve miligram başına kafein bakımından zengindir. İçmesi filtre kahveden çok daha zordur. Bu nedenle herkesin sevmediği ve tüketmediği kahve türüdür. Tadı ve aromasını yumuşatmak için; süt, şeker ve çikolata gibi katkı maddeleri ekleyebilirsiniz. Mehmet Efendi Espresso Kavrulmuş Çekirdek Kahve yararları;

Bu kahve vücuttan su atımını sağlamaktadır.. Bu sayede ölçek üzerinde hafiflemenize ve ödemden kurtulmanıza yardımcı olur.
Yağ yakmaya yardımcı olur. Kalori içermediği için metabolizmayı hızlandırır ve yağ üretmez.
Dikkat ve konsantrasyonu artırır. Miligram başına kafein seviyesi yüksek bir kahve türü olduğu için kafeinin sihirli etkilerinden yararlanabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.