logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Marmara Birlik Yağlı Siyah Zeytin Pet (3XS) 381-410 1,4 kg
  • resm Marmara Birlik Yağlı Siyah Zeytin Pet (3XS) 381-410 1,4 kg

Marmara Birlik Yağlı Siyah Zeytin Pet (3XS) 381-410 1,4 kgAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Marmara Birlik Yağlı Siyah Zeytin Pet (3XS) 381-410 1,4 kg

M.Birlik Lüks Yağlı Salamura (3XS) 381-410

M.Birlik Lüks Yağlı Salamura (3XS) 381-410 ülkemizde üretilen en kaliteli ürünler arasında yer alıyor. Siz de kısa bir süre içerisinde lüks salamura zeytinlerinizin muhteşem rayihasına anında erişim sağlayabilirsiniz. Marmara Birlik ile beraber sofralarınızın lezzetli yapısını pekiştirme fırsatını da elde edebilirsiniz.

1954 senesinden bu yana hizmet vermekte olan firmanın sunmuş olduğu ürün kalite çizgisi adeta dünya standartlarındadır. Hatta bu standartları bizzat belirlemektedir.

Marmara Bölgesi’nin özenle seçilmiş zeytin tanelerini sofranıza taşımak isterseniz bu ürün sizin için en doğru tercihlerden biri olacaktır. Yağlı salamura zeyitn ile beraber elde edeceğiniz lezzet seviyesi de tuz ve yap oranı da ideal olacaktır. Ekstra bir soslama yapmasanız dahi lezzeti damak çatalatacak seviyede olacaktır.

Yağlı salamura zeytin ile beraber kısa bir süre içerisinde kahvaltı sofralarınızı kusursuz bir hale getirebilirsiniz. Emin olun ki şuana kadar elde ettiğiniz zeytin lezzetlerinden çok daha ötesi mevcut! Siz de verimliliği ve kaliteyi en uygun fiyata almak isterseniz bu ürün doğru seçim!

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.