logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Marmara Birlik Sepet Siyah Zeytin (S) 291-320 800 g

Marmara Birlik Sepet Siyah Zeytin (S) 291-320 800 gAdet Fiyatı : 170,90 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Marmara Birlik Sepet Siyah Zeytin (S) 291-320 800 g

Marmara Birlik Siyah Sepet Serisi S 291-320 Zeytin

Marmara Birlik Siyah Sepet Serisi S 291-320 Zeytin Geleneksel Türk mutfaklarının tanınan lezzeti siyah sepet zeytin kahvaltı sofralarının vazgeçilmez ürünleri arasında yer alıyor. Geçmişten günümüze her kesim ve her yaştan insan tarafından ilgiyle tüketilen zeytinler enfes bir lezzet sunar.

Kullanım kolaylığı sağlayan açılır paketi sayesinde kısa sürede zeytin yeme fırsatı sağlar. Ağızda dağılan alışkanlığı ve kendine özgü tadı ile herkes tarafından keyifle yenilen ürünler arasındadır.

Bahçelerden toplanan taze zeytinler fabrikalardan geçerek evlerinize ulaşmaktadır. Kahvaltı ve piknik sofralarında sevilerek yenilen siyah sepet zeytin enfes bir tat ortaya koyar. 

Günün her öğününde yenilen zeytinler kişiye doygunluk sağlayarak enerji verir. Aynı zamanda atıştırmalıkların yanında zevkle yenilen yiyecekler arasında yer almaktadır. Geçmişten günümüze her kesimden insan tarafından sevilerek yenilen ürünlerden arasında gösterilmektedir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.