logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Marmara Birlik Sepet Siyah Zeytin (2XS) 351-380 800 g

Marmara Birlik Sepet Siyah Zeytin (2XS) 351-380 800 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Marmara Birlik Sepet Siyah Zeytin (2XS) 351-380 800 g

Topraklarımızın imzalarından biridir zeytin. Zeytinsiz bir kahvaltı sofrasına rastlamak zordur. Yemek alışkanlıklarımızın incisidir, yerine göre yeşil ya da siyah… Marmara Birlik de böyle bir değerin bayrağını yıllardır gururla taşımaktadır.
Marmara Birlik Siyah Sepet Serisi 2XS 351-380 Zeytin , Gemlik çeşidi siyah zeytinin en iyilerini sizin için seçti. Salamura tekniği ile hazırlanan bu siyah zeytinlerin harika tadı, kendini hemen fark ettirir. Etine dolgun, tam kararında olan bu zeytinlerin tadına siz de doyamayacaksınız.
Pırıl pırıl parlayan görünümü ile bile insanı cezbeden Marmara Birlik Siyah Sepet Serisi zeytinleri, ilk ağıza atıldığında hafif tuzlu bir tat bırakır. Bu tat, çiğnedikçe biraz daha buruk notalara bürünür. En sonunda ise zeytinin yağı, benzersiz aroması ile ortaya çıkar. Anlayacağınız, burada bambaşka bir zeytin deneyimi söz konusudur.
“Zeytini işini asla şansa bırakmam” diyor, lezzetin en kaliteli halini arıyorsanız, siz de bir an önce tadın.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.