logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Marmara Birlik Salamura Siyah Zeytin Vakumlu (S) 291-320 500 g

Marmara Birlik Salamura Siyah Zeytin Vakumlu (S) 291-320 500 g


Adet Fiyatı : 23,50 TL
Koli Fiyatı (24 Adet) : 564,00 TL
Birim Fiyat: 23,50 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Marmara Birlik Salamura Siyah Zeytin Vakumlu (S) 291-320 500 g

Marmara Birlik (S) 291 – 320 Doğal Salamura Vakum

1935 yılından bu yana Türkiye’nin bir numaralı zeytin markası olan Marmara Birlik en güzel zeytinleri sofralarınıza taşımaya devam ediyor. Kahvaltı sofralarınızın vazgeçilmezi olan zeytin sizler için dalından toplanarak Marmara Birlik tesislerinde hijyenik ortamda el değmeden paketlenmektedir.

Zeytin lezzetinin yanı sıra sağlık açısından da oldukça değerli bir besin maddesidir. Kolesterolden kalp sağlığına cilt güzelliğinden kansere karşı korumaya kadar birçok faydası bulunmaktadır. 

Zengin E vitamini içeriğiyle adeta mucizevi etkilere sahip olan zeytin kalp sağlığı için de oldukça önemlidir. Ayrıca anemi, alzheimer ve kronik viral hastalıklara karşı da bedeni güçlendirerek korumaktadır. Cilt yumuşaklığı ve cilt sağlığı açısından da zeytinin olumlu etkileri gerçekten inanılmaz derecededir.    

Marmara Birlik (S) 291 – 320 Doğal Salamura Vakum için en uygun fiyatlar Bizim Toptan online alışveriş sitesinde. Siz de Marmara’nın bu eşsiz lezzetine kolayca sahip olmak için Bizim Toptan online alışveriş sitesinden sipariş verebilirsiniz. Siparişleriniz hızlı ve hasarsız bir şekilde adresine teslim edilecektir.  

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.