logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Marmara Birlik Salamura Siyah Zeytin Vakumlu (3XS) 381-410 500 g

Marmara Birlik Salamura Siyah Zeytin Vakumlu (3XS) 381-410 500 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Marmara Birlik Salamura Siyah Zeytin Vakumlu (3XS) 381-410 500 g

Marmara Birlik (3Xs) 381 – 410 Doğal Salamura Vakum

Kahvaltı sofralarımızın vazgeçilmez lezzeti olan zeytin Marmara Birlik güvencesi ile yıllardır sofralarımızı zenginleştirmeye devam ediyor. Zengin vitamin ve mineral içeriği ile zeytin adeta doğanın bir mucizesi.

Zeytin denilince ilk akla gelen marka olan Marmara Birlik ise bu unvanını kurulmuş olduğu 1935 yılından beri korumaktadır. Dünyanın en kaliteli sofralık zeytinlerini yetiştiren Marmara Birlik zeytinleri ince kabuklu, küçük çekirdekli ve bol etlidir. Gerek teneke kutularda gerekse vakumlu ambalajlar ile hem ülke içinde hem de yurt dışında en beğenilen zeytin seçenekleri Marmara Birlik güvencesinde sofralara ulaşıyor.

Marmara Birlik doğal salamura vakumlu ürünleri ise yine beğenilen ve oldukça çok talep gören ürünlerden birisidir. Vakumlu ambalajı sayesinde aldığınız ürünleri bozulmadan uzun süre saklayabileceğiniz gibi herhangi bir yere zarar görmeden götürebilirsiniz.

Siz de Marmara Birlik (3Xs) 381 – 410 Doğal Salamura Vakum 500 Gram paket seçeneklerine en uygun fiyatlarla sahip olmak için Bizim Toptan online alışveriş sitesinden en kısa zamanda siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.