logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Marmara Birlik Salamura Siyah Zeytin Teneke (XS) 321-350 10 kg

Marmara Birlik Salamura Siyah Zeytin Teneke (XS) 321-350 10 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Marmara Birlik Salamura Siyah Zeytin Teneke (XS) 321-350 10 kg

M.Birlik (Xs) 321-350 Doğal Salamura Sulu Teneke.

Türk mutfaklarının vazgeçilmezi olan M.birlik doğal salamura sulu teneke . Uzun süre kullanabileceğiniz bir kahvaltılık üründür. Maramara’nın zeytin ağaçlarından tek tek toplanıp salamura suyuna yatırılan siyah zeytinler, lezzetli ve iştah artıcı bir görünüme sahiptir. Parlak siyahlığı ve taneli yapısıyla sofaların en sevilen yiyeceklerinden biri olan zeytin, sabah kahvaltıda, öğle yemeklerinde ve akşam yemeklerinde tüketebileceğiniz güzel yiyecekler arasında yer alır.

Sadece yan ürün olarak değil, soslarda ve mezelerde de kullanabileceğiniz siyah zeytin zengin mineralleri ve vitaminleriyle enerji veren besinler arasında yerini almıştır. Herkesin severek tükettiği tuzlu siyah zeytin M.Birlik doğal salamura sulu tenekede muhafaza edilerek, kendi suyunda durur ve lezzetini kaybetmez.

Sofraların baş tacı siyah zeytin, günlük hayatınızda tüketmekten vazgeçemeyeceğiniz tazelikte ve lezzette olmanın yanı sıra faydalarıyla da birçok insanın tükettiği yiyecekler arasındadır.

Kuru ve serin yerlerde tüketilmesi önerilen teneke zeytin, uzun süre kullanılabilecek ve tüketilebilecek formda hazırlanmış ailenizle ve arkadaşlarınızla yiyebileceğiniz lezzetli bir üründür.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.