logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Marmara Birlik Salamura Siyah Zeytin Teneke (M) 261-290 10 kg

Marmara Birlik Salamura Siyah Zeytin Teneke (M) 261-290 10 kgKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Marmara Birlik Salamura Siyah Zeytin Teneke (M) 261-290 10 kg

M.Birlik (M) 261-290 Doğal Salamura Sulu Teneke

İri taneli, çekirdekten kolayca ayrılan zeytinleri sevenler için özel olarak üretilmiş M.Birlik (M) 261-290 Doğal Salamura Sulu Teneke Kg seçeneği ile kahvaltılarınızda dahil olmak üzere damak tadınıza uygun şekilde pastörize edilmiştir. Küçük çekirdeği ve bol etli lezzetiyle tadını damağınızda bırakacak salamura zeytin Türkiye’deki en güzel ve özenle seçilmiş zeytinlerden üretilmiştir.

Marmara Birlik Salamura Zeytin faydalı yağlarla besili enfes bir kahvaltı sebebidir. Özenle toplanan zeytinlerin doğal yollar kullanılarak üretilmiştir. Belli periyodlarla suyu değiştirilerek, el değmeden hazırlanan salamura zeytin bu işlemlerden geçtikten sonra salamura edilerek hazırlanmıştır.

Hiçbir koruyu ve katkı maddesi içermeyen Marmara Birlik Salamura Zeytin, üretildiği günden tüketileceği güne kadar tazeliğini, lezzetini ve aromasını korur. Türkiye’deki en güzel zeytinlerden üretilen salamura çeşitlerimizi sizlerle buluşturmak Marmara Birlik ailesi olarak yegane görevimizdir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.