logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Marmara Birlik Kuru Sele Zeytin (2XS) 351-380 800 g

Marmara Birlik Kuru Sele Zeytin (2XS) 351-380 800 g


Adet Fiyatı : 44,95 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 269,70 TL
Birim Fiyat: 44,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 17.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Marmara Birlik Kuru Sele Zeytin (2XS) 351-380 800 g

M Birlik 2Xs 351 380 Doğal Kuru Sele

Doğal kuru sele zeytini kahvaltılarınızda hem besleyici yönü hem de muhteşem lezzeti ile göz bebeğiniz olacak. Marmara Birlik kalitesini zeytin toplamadan işlemeye kadar her noktada hissedeceğiniz de belirtilmeli.

M.Birlik (2Xs) 351-380 Doğal Kuru Sele sofralarınızın baş tacı olmaya aday bir lezzete sahip. Özellikle sele zeytininden hoşlanan kişiler için muhteşem bir alternatif olacaktır. Bu noktada sadece birinci kalite hasat edilmiş zeytinler kullanılarak hazırlanmış olan bir içerik mevcuttur.

Doğal kuru sele zeytin ile beraber kahvaltı sofralarınızı muhteşem bir lezzete kavuşturma fırsatını elde edebilirsiniz. Doğal içeriği ve muhteşem rayihası ile beraber Marmara Birlik kalitesini bir kere daha damaklarda hissetme imkanını elde edeceksiniz.

Özel olarak seçilmiş olan boyut konusunda farklılık olmayan zeytin tanelerinden imal edilmiş olan ürün kalite ve lezzet konusunda asla taviz vermemektedir. Sterillik de en çok önem verilen detaylar arasında bulunuyor. Paketlemeye kadar her bir safhada birinci kalite adımlar atılarak işlemler tamamlanmıştır.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.