logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Marmara Birlik Kırma Yeşil Zeytin (4XL) 141-160 400 g

Marmara Birlik Kırma Yeşil Zeytin (4XL) 141-160 400 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Marmara Birlik Kırma Yeşil Zeytin (4XL) 141-160 400 g

M.Birlik Yeşil Kırma (4x1) 141-160 Zeytin

Marmara birlik yeşil kırma zeytin kahvaltılıklar kategorimizde yer almaktadır. Yeşil kırma zeytin en sevilen zeytin türleri arasında yer almaktadır. Zeytin içeriği ile oldukça sağlıklı bir besindir. Bolca A vitamini, demir ve kalsiyum içermektedir. Güne iyi başlamak için yeşil kırma zeytin sıkça tercih edilir.

Kahvaltılar dışında da yeşil kırma zeytin, çekirdekleri çıkartılarak salatalarda ve bazı yemeklerde kullanılabilmektedir. Ürün salamura zeytindir. Lezzeti yerindedir ve özel cam kavanozu içinde satışa sunulmaktadır.

Ürünün çekirdekleri küçük ve eti boldur. Çekirdeği etinden kolayca ayrıldığı için yemesi de rahat ve pratik olmaktadır. İnce kabukları vardır ve bu özellik tüketicileri genellikle memnun etmektedir. Lezzeti yerinde olan yeşil kırma zeytin için hızlıca sipariş verebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.