logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Marmara Birlik Çizik Yeşil Zeytin (XS) 321-350 850 g

Marmara Birlik Çizik Yeşil Zeytin (XS) 321-350 850 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Marmara Birlik Çizik Yeşil Zeytin (XS) 321-350 850 g

M.Birlik Yes¸l Çizik Zey.(Xs)3

Zeytin, farklı tatlar ve şekiller eşliğinde gözler önüne serilir. Örneğin çizik olanlar öne çıkmıştır. Yeşil zeytinler daha ekşi ve aromatik oldukları için talep görmeye başladı. Bu anlamdaM.Birlik Yes¸l Çizik Zey.(Xs)3 dikkate alınabilir. 

Adı üstünde hem yeşil hem de çizik olarak sofralara katılmayı bekliyor. Kahvaltı servislerine ayrı bir hava katıyor. M.Birlik yeşil zeytin başta yetişkinler olmak üzere çocukların da beğenerek tükettiği gıdalar arasında. 

Salamura şeklinde temin edilmesine özen gösterilir. Böylece uzun süre muhafaza etmek ve dilediğiniz şekilde tüketmeniz mümkün olacaktır. Salamura şeklinde ki ambalajından istediğiniz kadarını alarak servise hazırlayabilirsiniz. 

Kalan zeytinleri de serin yerde muhafaza etmeniz gerekir. Bir de ağzı kapalı olacak şekilde saklamalısınız. Bu detaylar sayesinde uzun vadede kullanılabilir. Çizikli zeytinler, kahvaltılara ve yiyeceklere katılarak beğeni toplamaya hazır. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.