logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Marmara Birlik Biber Dolgulu Yeşil Zeytin (XL) 201-230 10 kg

Marmara Birlik Biber Dolgulu Yeşil Zeytin (XL) 201-230 10 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Marmara Birlik Biber Dolgulu Yeşil Zeytin (XL) 201-230 10 kg

Marmara Birlik Biber Dolgulu (XL) 201-230 Yeşil Zeytin

Biber dolgusu ile salamura edilen yeşil zeytin ürünü olan Marmara Birlik Biber Dolgulu (XL) 201-230 Yeşil Zeytin sofraların tamamlayıcı lezzeti. Salamura edilerek tatlandırılan yeşil zeytinler yumuşak bir tat ile sunuluyor. Henüz rengi yeşil iken toplanan en güzel zeytinler tatlandırılmak için fermente edilir.

  Fermente edilip tatlandırılan yeşil zeytinlerin çekirdekleri alınır, daha önce tuz ile olgun hale getirilen kırmızı biberler sudan geçirilerek fazla tuzdan arındırılır ve şeritler şeklinde kesilerek çekirdeği alınan yeşil zeytinlerin içine konur.

  Sıcak salamura halinde ambalajlanan biber dolgulu yeşil zeytinler kullanılmak üzere açıldığında kendi suyunda ve buzdolabında uzun süre muhafaza edilebilir. Tüm damaklara uyan bir tat ve lezzete sahip olan biber dolgulu yeşil zeytin sofralardan eksik olmuyor.   

  Dayanılmaz lezzeti ile doğanın insanlığa en güzel armağanı olan zeytini biber dolgusu ile harmanlayarak bambaşka bir lezzet ile sofralara taşıyan Marmara Birlik ürünü kahvaltı sofraları için vaz geçilmeyen bir alternatif ürün.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.