logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Market Poşeti Adet

Market Poşeti AdetAdet Fiyatı : 0,25 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Market Poşeti Adet

Market Poşeti 3060 Cm Orta Boy  ( AYPLS )

Market Poşeti 3060 Cm Orta Boy  ( AYPLS ):  Günlük hayat içerisinde kolaylık sağlayan market poşeti birçok ürün koymak için ideal bir seçim olacaktır. Orta boy olması ile birlikte birçok eşyayı içine koyabileceğiniz fırsat sunar.

Geçmişten günümüze değişen teknoloji ile birlikte market poşetleri kullanışlı bir hale gelmiştir. Kolay bir şekilde açılan paketi ile kullanım kolaylığı sağlayan bir yapıya sahiptir.

Günün her öğününde yanınızda taşıdığınız market poşeti her kesim tarafından ilgiyle takip edilmektedir. Sebze ve meyveleri koyabileceğiniz gibi çeşitli eşyaları da koyabilirsiniz. Aynı zamanda çöplerinizi de koyabilirsiniz. Günlük hayat içinde birçok kolaylık sağlamaktadır.

Saatlerce uğraşmadan kısa süre içinde eşyalarınızı koyabilirsiniz. Orta boy tercihi kişinin istediğine göre farklılık göstermektedir. Her yerde bulabileceğiniz market poşetleri her kesim ve her yaştan insanın tercihi olarak dikkat çeker.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.