logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Marc Floral Yüzey Temizleyici 2,5 L

Marc Floral Yüzey Temizleyici 2,5 LAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Marc Floral Yüzey Temizleyici 2,5 L

Marc Apc Floral 2,5 LT

Marc Apc Floral, temizlik yaptığınız tüm mekanlarınızda üst düzey hijyen ve koruma sağlar. Yüzey temizleyici olarak kullanabileceğiniz Marc Apc Floral şişelerinin içerisinde 2,5 litrelik yüzey temizleyici yer almaktadır.

Banyo ve mutfaklarda da kullanabileceğiniz Marc Apc Floral ile daha etkili sonuçlar elde etmek istiyorsanız nemlendirdiğiniz bir Marc Apc Floral yüzey temizleyicisine batırarak banyolardaki armatürlerinizi temizlemeyi deneyebilirsiniz.

Yüzey temizleme gücü olarak son derece etkili sonuçlar elde edebileceğiniz Marc Apc Floral siparişlerinizi verebilmek için yüzey temizleyiciler kategorimizi ziyaret edebilir ve internet mağazamızı kullanabilirsiniz. Tek bir tık ile Marc Apc Floral sıvı temizleyicinin kapınıza kadar güvenilir bir şekilde gelmesini sizler de sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.