logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Malyum Yumurta Beyaz L 30'lu

Malyum Yumurta Beyaz L 30'luAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Malyum Yumurta Beyaz L 30'lu

Malyum Yumurta Beyaz L

Malyum Yumurta Beyaz L : Kahvaltıların vazgeçilmez ürünü olan yumurta sofralara neşe ve mutluluk getiren ürünler arasında yer alır. Taze yumurtalar her türlü yemekle kullanılma fırsatı sunmaktadır. 

Kolayca açılan paketi kullanım rahatlığı sağlayarak pratikliği ortaya koyar. İçine koyulduğu yemek ve tatlıları lezzetlendiren yumurta geçmişten günümüze gelen sevilen Türk lezzetleri arasında yer alır. Her kesimden insanın kahvaltılarında veya günün herhangi bir bölümünde keyifle yediği yumurtalar tazeliği ve kendine özel tadıyla herkesin severek yediği ürünlerden biridir. 

Hem göze hem de ağza hitap etmektedir. Aynı zamanda pasta ve keklerin olmazsa olmaz malzemelerinden biridir. Hem iç malzeme hem de dış süslemesinde kullanılmak üzere birçok alanda yer almaktadır. 

Her kesimden ve her yaştan insanın yediği yumurtalar kişiyi tok tutarak enerji sağlamaktadır.  Her yerde yumurtalardan bulunmaktadır. Geçmişten günümüze gelen vazgeçilmez tatlar arasında yer alır. Omlet ve sahanda yumurta ile keyifli bir şekilde yenilmektedir. Mutlu kahvaltılar için tercih edilmesi gereken bir üründür.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.