logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Malyum Yumurta Beyaz L 15'li

Malyum Yumurta Beyaz L 15'liAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Malyum Yumurta Beyaz L 15'li

Malyum Yumurta Beyaz ’li

Yumurtanın vazgeçilmez adresi! Malyum yumurtaları, yüksek kalitesiyle, tüketicilerini adeta kendine bağlıyor. Malyum Yumurta Beyaz ’en ideal oranıyla dolabınızın raflarını gerçek bir yumurta kalitesiyle süsleyecek. Son derece severek tüketeceğiniz, tazeliğini koruyan, organik yumurtaları tekrar tekrar satın alacaksınız.

Malyum markaları Malatya merkezli bir üretim şirketi ve Malatya bilindiği üzere, gıda, tarım ve hayvancılıkta en önde gelen şehirdir. Hayvancılığın ve en iyi hayvan yetiştiriciliğinin burada olması. Üretimin kalitesine yansımakta ve malyum markasının bize sunduğu hizmet ile bunu kanıtlamaktadır.

Yumurta kullanımının çok yaygın olması ve hemen hemen her evde mutlaka temel ihtiyaç halinde bulunur ve diğer ürünlere göre yumurtanın kalitesine ve tazeliğine daha çok dikkat edilir. Bu bağlamda, yumurtanın en taze halini bizler için hazırlayan malyum, gönül rahatlığı satın alabilir ve yiyebilirsiniz. Malyum yumurta beyaz 15’li seçeneği ile tüketicileri ile buluşmuştur ve evimizdeki rafında yerini bu kalitesiyle korumaya devam edecek iddialı markadır. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.