logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm M&M's Fıstıklı Draje 45 g

M&M's Fıstıklı Draje 45 gAdet
Paket


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

M&M's Fıstıklı Draje 45 g

M&M s Fıstıklı Draje

Küçük büyük tanımaksızın herkesin adeta müptelası olduğu M&M s Fıstıklı Draje ile kendinizi bir anda oyuncağını paylaşmayan çocuk gibi bulabilirsiniz. Etrafını saran şeker kaplaması ve içindeki fıstığın arasındaki çikolata ile uyumuyla  bir tane daha bir tane daha  derken fark etmeden paketi boş bulabilirsiniz. 

Dışındaki şeker kaplaması çocukların renk renk lezzetli fıstıkları yemesini sağlarken sizin de sade kahvelerinize eşlik edecek muhteşem bir atıştırmalıktır. 

M&M s Fıstıklı Draje dan oluşan paketlerle en küçük çantalarınıza sığacak hatta cebinize atarak evden çıkabileceksiniz. Unutmadan her duruma karşı ikinci paketi de yanınıza almak lezzetin yarım kalmamasını sağlayacaktır. Favori drajeniz enerjinizi bittiği anlarda fıstık deposu ile sizi güne yeniden başlatacak lezzete sahiptir. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.