logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm M&M's Çikolatalı Draje 45 g

M&M's Çikolatalı Draje 45 gAdet
Paket


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

M&M's Çikolatalı Draje 45 g

M&M S Çikolatalı Draje

Bu Drajeleri sadece çocuklar için sanarak yanılırsınız. Büyüklerin ve küçüklerin en gözdesi  M&M S Çikolatalı Draje adından çok lezzetiyle yine ön planda. 

Dışındaki şekerlemelerin eğlenceli hali ve çikolataya fazlasıyla doyuran hissi ile haydi sende drajele! 

Kahve sunumlarınıza eşlik eden bu enfes drajeleri çocuklarınız ve arkadaşları oyun oynarken onlara ikram edebilir ve onlarla bu lezzetin keyfini çıkarabilirsiniz. 

Pastalarınızı bu tatlı drajelerle süslerken partinin en göz alıcı noktası yineM&M S Çikolatalı Draje lezzeti ile ilk ve tek sadece. Hem kolay yenilen tane tane hem dolgun çikolatalı her yerde ve her an yanınızda olmalı. 

Bir çikolata dolu drajeden beklenilenden fazlasını sunan bu drajelerle baş döndüren çikolata karnavalına girmeye hazır olmalısınız. Çikolatasının lezzetine doyum olmayan bu tat günün keyfini çıkarırken 1 numaralı tercihiniz olacak ve sizi kendine her seferinde yeniden hayran bırakacaktır. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.