logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Lux Pamuklu Çubuk 100'lü

Lux Pamuklu Çubuk 100'lüAdet Fiyatı : 16,96 TL
Koli Fiyatı (144 Adet) : 2440,80 TL
Birim Fiyat: 16,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Lux Pamuklu Çubuk 100'lü

Lux Pamuklu Çubuk ’lü

Günlük kişisel bakım ve hijyen ürünlerinden birisi olan kulak çubukları konusunda en doğru seçeneklerden birisi Lux pamuklu çubuklardır. Pamuklu çubuklar sayesinde kulak çevresindeki alanlar etkin bir şekilde kurulanır ve temizlenir.

El değmeden otomatik makinelerde %100 saf pamuktan üretilerek ambalajlanan ürün ayrıca makyaj uygulamalarında da kullanılabilir. Güvenli ve hijyenik bir temizlik ve bakım sağlayan ürünün her iki tarafı pamuk uçludur. Kulak yapısı için uygun olarak tasarlanmış çubuklarla kulak temizliğinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kulak temizliği dışında başka birçok uygulama için de kullanılabilmektedir. Örneğin oje sürerken yanlışlıkla tırnakların kenarına bulaşan kısımları asetonla temizlemek için bu çubuklar kullanılabilmektedir. Ayrıca merhem sürme gibi işlemlerde daha hijyenik olması açısından el değil pamuklu çubuklar kullanılabilir.      

Gündelik kullanım için üretilmiş olan Lux pamuklu çubuk ’lü paketlere uygun fiyatlarla Bizim Toptan online alışveriş sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Kapaklı kutusu içerisinde 100 adet bulunan ürünü sitemizden dilediğiniz miktarda satın alabilirsiniz. Siparişleriniz en kısa sürede hızlı bir şekilde adresinize teslim edilmektedir.    

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.