logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Lux Kozmetik Hidrofil Pamuk 100 g

Lux Kozmetik Hidrofil Pamuk 100 gAdet Fiyatı : 29,90 TL
Koli Fiyatı (30 Adet) : 897,00 TL
Birim Fiyat: 29,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Lux Kozmetik Hidrofil Pamuk 100 g

Lux Kozmetik Hidrofil Pamuk

Her evde ve her işyerinde mutlaka bulunması gereken pamuk çok amaçlı bir kullanım şansı sunuyor. Lux Kozmetik Hidrofil Pamuk kişisel temizlik ve kişisel bakım gibi amaçlar için de kullanıma uygun. Makyajınızı temizlemek ya da oje çıkarmak gibi kişisel bakım amaçlı da kullanılabilir.

Lux Kozmetik Hidrofil Pamuk hijyeniktir. El değmeden hazırlanarak ambalajlandığından güvenle kullanılabilir. Aynı zamanda hafif yaralanmalar gibi istenmeyen durumlarda da sağlık amacıyla kullanılabilir. Ürünün nemden uzak bir ortamda muhafaza edilmesi gerekiyor.

Ambalaj içerisinde pamuk bulunuyor. Bu ürünü siz de evinize ve işyerinize kazandırmak isterseniz Bizim Toptan internet mağazasının sağlık ürünleri kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Yaşam alanlarında bulunması gereken diğer sağlık ürünleri de bu kategoride.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.