logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Loveit Çikolatalı Kremalı Bisküvi 88 g

Loveit Çikolatalı Kremalı Bisküvi 88 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Loveit Çikolatalı Kremalı Bisküvi 88 g

Loveit Çikolatalı Kremalı Bisküvi ,benzersiz bir lezzettir. Çikolatanın ağız da dağılan kıvamı ve yumuşak kremanın muhteşem birleşimi, tadına doyulmaz bir lezzet oluşturmaktadır.
Alışkanlık yapan  ve bağımlısı olacağınız bu tat, açlık hissini de bastırmaktadır. Gün içerisinde arkadaşlarınızla birlikte vakit geçirirken yanınızda bulunabilir. Bunun beraberinde film ya da  dizi seyrederken de atıştırmalık olarak tüketilebilir.
Kakao sevenler için çikolatalı özelliği ile değişmeyen  tercihiniz olmaktadır. Çikolatanın krema ile buluşup, bisküvi ile kaplanmasıyla ortaya çıkan bu tat vazgeçilmeziniz haline gelebilir.
Çikolatalı Kremalı Bisküvi, tercihen çay ya da  kahve ile birlikte muhteşem bir ikili olabilir. Doyurucu bir atıştırmalık olan bisküvinin,  tadı damakta bırakan bir lezzeti bulunmaktadır. Çikolatalı kremalı bisküviyi beş çaylarında, misafirlerinize de ikram edebilirsiniz. Aynı zamanda çocuklara da atıştırmalık olarak, güvenilir bir şekilde yedirilebilir. Krema ve çikolatanın eşsiz lezzeti, doyasıya yaşanılmaktadır.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.