logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Lokman Vişne Reçeli Kova 20 kg

Lokman Vişne Reçeli Kova 20 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Lokman Vişne Reçeli Kova 20 kg

Lokman Vişne Reçeli

Lokman, en lezzetli ürünlerinden vişnenin en taze halini reçelleyerek şeklinde üretilen kavanozlarıyla marketimizdeki rafını almıştır. Lokman Vişne Reçeli ile bizlere gerçek bir reçel tadı sunmaktadır.

Lokman üretimlerinde yüksek kaliteli ve hijyeni kendine bir amaç edinmiş ve bu konuda birçok sertifikalar, ödüllere sahip sizin ve ailenizin güvenilir adresi durumundadır. Reçellerinde kullandığı malzemeler özenle seçilmiş ve el görmeden yapılmakta olup bu özelliği ile kendi adını tüm dünyaya duyurmuştur.

Lokman vişne reçeli, vişne sevenlere, özellikle ekşili bir tat olsun hem ekşi hem tatlı bir arada olsun diyenler için en ideal seçenektir. Vişnenin bütün hali, kırmızılığı ile bu reçel bir başka!

Dünya sofralarında gördüğümüz lokman reçellerinden, vişne hali tatlılarınızı da süsleyecektir. Vişne özellikle pastaların üstüne çok yakışacak ve keyifle yiyebileceksiniz. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.