logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Lokman Üzüm Pekmezi 5 kg

Lokman Üzüm Pekmezi 5 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Lokman Üzüm Pekmezi 5 kg

Lokman Üzüm Pekmezi 5kg

Sık sık pekmez tüketenler gramajı dikkate alarak seçimini yapıyor. Örneğin her gün pekmez içenler için Lokman üzüm pekmezi şeklinde eşlik eder. Adı üstünde olması dikkat çekiyor. Ve kova eşliğinde müşterisi ile buluşuyor. 

Faydaları saymakla bitmeyen pekmez, üzüm içerir. Tarım ürünlerinin ezilmesi halinde pekmezin istenilen kıvama gelmesi sağlanır. Lokman üzüm pekmezi tüm standartlara uygun bir şekilde hazırlanmıştır. 

Anadolu’ya özgü tatlar arasında olan pekmez, çeşitli içerikler ile hazırlanır. Mesela üzüm kadar keçiboynuzu ile dut pekmezi de öne çıkmıştır. Herkes kendi damak lezzetine uygun olacak şekilde seçimini yapmakta özgür. 

Koyu renkli olan pekmez sade bir şekilde tüketilebilir. Yoğun kıvamlı olan ürün, tahin ile buluşturulabilir ve tatlı olarak servis edilebilir. Haricinde yine tatlı tariflerine eklenen pekmez, faydalarını diğer yiyeceklerde de sergiler. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.