logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Lokman Kayısı Reçeli Kova 20 kg

Lokman Kayısı Reçeli Kova 20 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Lokman Kayısı Reçeli Kova 20 kg

Lokman Kayısı Reçeli  

Lokman, üretimiyle tüm dünyaya adını duyurmuş ve fabrikaları ve yan kuruluş binaları ile kurumsal bir şirket halindedir. Türkiye lezzetini tüm dünyaya yaydıkları ürünlerden biride Lokman Kayısı Reçeli 20 Kg ’dur. Lokman kayısı reçelini, diğerlerinden ayıran, kayısı tarlalarından çıkan taze çıkan kayısıların enfes kokusu, reçelle buluşarak kahvaltı sofralarının bir numaralı ürünü olmuştur

Lokman kayısı reçeli sofralarınıza alacağınız kahvaltılıkların en başında gelecektir. Bu enfes lezzeti güvenle satın alıp, ailelerinize ve sevdiklerinize gönül rahatlığı ile yedirebilirsiniz. Kahvaltılarda ekmek üstüne, süreceğiniz müthiş lezzet olan lokman kayısı reçelleri, diğer hiçbir reçellere benzemeyen mükemmel tadı sizi alıp Malatya’da ki kayısı bahçelerine götürecektir.

Reçeller, özenle korunarak hazırlanıp, büyük bir hijyen sistemi ile raflarda yerini korur ve sizlerde güvenle sofralarınıza alabilirsiniz. Lokman kayısı reçelleri kapağını açar açmaz mis kokusu ile asla pişman olmayacaksınız. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.