logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Lipton Yellow Label Demlik Poşet Çay 100x3,2 g

Lipton Yellow Label Demlik Poşet Çay 100x3,2 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Lipton Yellow Label Demlik Poşet Çay 100x3,2 g

Lipton Yellow Label Demlik Poşet 320 Gr

Demliğe koyarak sıcak su eklemeniz Lipton Yellow Label Demlik Poşet çayı hazırlamanız için yeterli oluyor. İdeal dem düzeyine sahip olacak şekilde, kendi damak tadınıza uygun şekilde hazırlayabilirsiniz. İçimi yumuşak ve kokusu muhteşem bir çay türüdür.

Çay demlemenin hem kolay hem de keyifli yolu olan bu ürün harman çay türleri arasında yer alıyor. Endonezya, Kenya, Doğu Karadeniz ve Seylan çaylarının harmanlanmasıyla Lipton Yellow Label Demlik Poşet çay doğuyor.

Karton ambalaj içerisinde toplam 100 adet poşet çay yer alır. 320 gram olan ürünün ambalajı çayın aromasını ve kokusunu muhafaza eder. Bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının çay kategorisi içerisinde bulabilirsiniz. Sevdiğiniz tüm lezzetler için Bizim Toptan size yeter.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.