logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Lipton Yellow Label Bardak Poşet Çay 500x2 g

Lipton Yellow Label Bardak Poşet Çay 500x2 gAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Lipton Yellow Label Bardak Poşet Çay 500x2 g

Lipton Yellow Label Bardak Poşet Çay 500x2 Gr

Lipton çay sektörünün en büyük markaları arasında ilk sıralarda yer alıyor. Üretim aşamasından başlayarak paketleme ve satışa sunum sürecine kadar her bir noktada memnun eden bir alt yapı oluşturulmuştur. Lipton en lezzetli çayları en sağlıklı şekilde tüketmeniz için size uygun alt yapı sunuyor.

Bardak poşet çay sayesinde demlenme süresi ile uğraşmadan aynı lezzeti elde edebilirsiniz. Lipton zamandan tasarruf yapmak isteyen ama lezzetten feragat etmek istemeyen kişiler için bu ürünü özel olarak tasarlanmıştır. Tek yapmanız gereken Bizim Toptan sepetinize bir adet de bu muhteşem lezzetli ürünü eklemek.

Lipton Yellow Label Bardak Poşet Çay 500x2 Gr şeklinde satışa sunuluyor. Piyasada aynı ürünün satışa çıkarıldığı fiyat aralığına bakıldığı zaman Bizim Toptan firmasının ne derece uygun fiyatlı olduğu net şekilde fark ediliyor. Siz de sorunsuz şekilde çay satın alımını tamamlayabilir tek bir tık ile en uygun fiyatı en kaliteli şekilde hesabınıza tanımlayabilirsiniz. Bizim Toptan en uygun fiyatı garanti etmektedir.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.