logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Lipton Sade Yeşil Poşet Çay 20'li

Lipton Sade Yeşil Poşet Çay 20'liAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Lipton Sade Yeşil Poşet Çay 20'li

Lipton Sade Yeşil Poşet Çay 20’li 30 Gr

Çay dendiğinde akla gelen ilk markalardan olan Lipton, Sade Yeşil Çay seçeneği ile sofranıza sağlık dağıtmak için geliyor. 30 gramlık paketler halinde 20 adet satışı sunulan Lipton Sade Yeşil Poşet Çay, pratik hazırlanma şekli ile içinizi ısıtacak bir seçenek sunuyor. 

Yeşil Çayı; bünyesinde barındırdığı birçok fayda ile tüketmemek için bir neden bulunmuyor. Sağlıklı bir içecek içmek istediğinizde her an yanınızda bulundurabileceğiniz Lipton Sade Yeşil Poşet Çay’ı bir fincan sıcak su ile kolayca hazırlayabilirsiniz.

Siyah çay ile aynı bitkiden üretilen yeşil çay, kendine has tadı ve kokusuyla vücut için sağlıklı bir içecek olmaktadır. Lipton Sade Yeşil Poşet Çay, çay severlerin farklı bir tat istediklerinde tercih edebilecekleri bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. 

Bizim Toptan Market’in siz değerli müşterileri için satışa sunduğu Lipton Sade Yeşil Poşet Çay 20’li 30 Gramlık paketleriyle her yerde tüketebileceğiniz portatif bir sunum sağlıyor. Siz de bu ürüne sahip olmak için hemen sepetinize ekleyip, alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.