logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Lipton Profesyonellere Özel Harman Çay 3 kg

Lipton Profesyonellere Özel Harman Çay 3 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Lipton Profesyonellere Özel Harman Çay 3 kg

Lipton Profesyonellere Özel Harman Çay 3 Kg

Çay konusunda seçici olanlar ya da gün içerisinde sürekli çay tüketmekten hoşlananlar tercihini Lipton Profesyonellere Özel Harman Çay yönünde kullanabilir. Çünkü bu ürün damak tadına düşkün olan çay tutkunlarının dahi beğenisini kazanmayı başarabiliyor.

Lipton Profesyonellere Özel Harman Çay harman çay olduğundan eşsiz bir tada ve aromaya sahip. Çayınız demlenirken dahi muhteşem çay kokusunu alabilirsiniz. Kısa sürede demlenebilme özelliğine sahiptir.

Kolay açılan ambalaj içerisinde 3 kg çay bulunuyor. Tercihinizi bu üründen yana kullanmak isterseniz Bizim Toptan internet mağazasının çay kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Bu sayede seçtiğiniz diğer ürünler gibi bu çay da kısa sürede adresinize kadar ulaşacaktır. Tüm çay türleri lezzet tedarikçiniz olan Bizim Toptan internet mağazasında.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.