logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Lipton Limonlu Yeşil Çay 20'li

Lipton Limonlu Yeşil Çay 20'li


3 Adet üzeri 32,9 TL

Adet Fiyatı : 34,90 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 394,80 TL
Birim Fiyat: 32,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Lipton Limonlu Yeşil Çay 20'li

Türkiye’de çay sektöründe çeşitliliği ve kalitesiyle insanların gönlünü kazanan Lipton, bu sefer karşımıza Lipton Limonlu Yeşil Poşet Çay ile çıkıyor. Hafif, rahat içimi ve sağlıklı olması nedeniyle insanlar tarafından çokça tercih edilen yeşilçay, insanlara bu gibi sebeplerden dolayı psikolojik olarak mutluluk veriyor, sıcaklığı ile içimizi ısıtıyor.

Kolay içimli Lipton Limonlu Yeşil çayın faydalarının yanı sıra, limon gibi faydalı bir turunçgil ile harmanlayarak verdiği hizmeti artırıyor. Aynı zamanda poşet çay olması sebebiyle yapımı rahat bir kullanım sağlıyor.

Yeşil çay düzenli olarak tüketildiğinde birçok fayda sağlamaktadır. İçerdiği B, C ve E vitaminleri bulundurması, cilt ve saç sağlığına iyi gelmesi, ağız bakımı sağlaması, tansiyona iyi gelmesi gibi insan sağlığı açısından faydalı durumları sağlaması, insanların yeşil çay içmesindeki başlıca kriterlerden biri olmaktadır.

Uygun fiyatlı satışlarıyla gözde bir toptan market olan Bizim Toptan alışveriş sitesinden siz de miktarınızı belirleyip sipariş verebilir, korunaklı paketlerde güven içinde gönderilen ürünlerimizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.