logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Lipton Kayısılı Bitki Çayı 20'li
  • resm Lipton Kayısılı Bitki Çayı 20'li

Lipton Kayısılı Bitki Çayı 20'liAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Lipton Kayısılı Bitki Çayı 20'li

Lipton Form Plus Kayısılı 20li

Sindirim sisteminin çalışmasına yardımcı olan Lipton form plus kayısılı özel olarak üretilmiştir. Tek kullanımlık poşetleri sayesinde kısa sürede demlemek ve tüketmek oldukça pratiktir. İçerisinde sağlık açısından zararlı olmayan tamamen yararlı meyveler kullanılmıştır.

Aromatik ve son derece yoğun kayısı tadı herkesin damak zevkine hitap eder. Kokusu da oldukça dikkat çekicidir. Özel olarak kayısıların hasat edilmesi, kurutulması ve meyve özütü haline getirilmesinden sonra kullanıma hazırdır. Kayısının hem sindirim sistemi hem de cilt güzelliği açısında faydaları oldukça fazladır.

Düzenli kullanımda sindirim sisteminin daha iyi çalışmasına yardımcı olur. Aynı zamanda cildin daha pürüzsüz ve dikkat çekici bir görünüme ulaşmasını destekler. Yoğun lezzeti sayesinde günlük kayısı ihtiyacınızı karşılar.

Sıcak suya ilave ettikten sonra aromasını en iyi şekilde verebilmesi için birkaç dakika beklemek faydalı olacaktır. El değmeden paketlenen pratik ambalajı, son derece uzun ömürlüdür. Aynı zamanda gün içerisinde kolay kullanım sağlar. Her zaman formunu korumak isteyenler açısından doğru tercihlerden biridir.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.